Juturaamat
Noodiraamat
Esinemised
Nemad nägid ja tegid
Küpsis
Siit saab :)
Pildialbum
Aadress ja muuu
In English

"Väikesed käpad.
Klaverimängu alustamise õpik.
Lisaks salvestused kuulamiseks ja kaasamängimiseks.
2. osa"

… on õpik klaverimängu alustajale, kasutamiseks nii esimese osa järjena, kui ka neile, kel esimesed lihtsamad muusikatõed juba teada. Kuna klahvidel orienteerumine ning eraldi ja koos kätega mängimine pole enam võõrad ning selged on ka tähtsamad rütmid ja muusikalised terminid, on nootide õppimine ja noodist mängimine ladus ning muretu. Selgeks saavad paralleelselt viiuli- ja bassivõtme noodid ning “Tarkuse kontrollis” ristsõnu lahendades on võimalik testida kõiki uusi teadmisi.

Noodist leiad uued, selle õpiku jaoks kirjutatud lood, mängimiseks kahel või neljal käel. Kõik õpikus olevad palad on salvestatud ning õpiku kasutajale vabalt kuulatavad. Suurepärane võimalus on salvestatud saatepartiisid kasutada õpetaja asendajana ning harjutada ansamblimängu.

“Klaveriloomad. Väikesed käpad” on heaks abiliseks nii klaveriõpetajale kui ka lapsevanemale, juhendamaks last tema esimeste sammude tegemisel klaverimängu maailmas.

Muusika ja tekstid kirjutas õpiku autor Katri Rebane.
Pildid joonistas ja kujundas Kerstin Hallik.
Väljaandja Lumus Artis OÜ

"Väikesed käpad.
Klaverimängu alustamise õpik.
Lisaks salvestused kuulamiseks ja kaasamängimiseks.
1. osa"

… on õpik klaverimängu alustajale, mis pakub mängurõõmu ja musitseerimislusti esimesest klaveriga kohtumise hetkest alates. Tähtsaimad muusikalised terminid ja oskused on võimalik omandada sujuvalt, noodirägastikku takerdumata. Väikesel klaverimängijal saavad 1.osa lõpuks selgeks lihtsamad rütmid ja mänguvõtted, ta mängib nii eraldi kui koos kätega, oskab kuulata ja analüüsida muusikat ning seda näpunäidete järgi ise luua. Kinnituse omandatud oskuste kohta saab “Tarkuse kontrollis” näiteks ristsõnu lahendades.

Kõik õpikus olevad palad on salvestatud ning õpiku kasutajale vabalt kuulatavad. Salvestatud saatepartiisid saab kasutada õpetaja asendajana, et harjutada ansamblimängu. Seaded kahele mängijale teevad lihtsast palast muusikaelamuse nii esitajale kui kuualajale. Kes läbinud edukalt esimese osa, võib suunduda Klaveriloomade õpiku 2.osa kallale.

Muusika ja tekstid kirjutas õpiku autor Katri Rebane.
Pildid joonistas ja kujundas Kerstin Hallik.
Väljaandja Lumus Artis OÜ

"Klaveriloomad. Parimad palad"

Plaadil on 18 muhedat instrumentaalpala klaveriloomadest, maitsestatud mahedate arranžeeringutega, mis sobivad kuulamiseks nii autosõidul kui magamaminekul ning on suurepäraselt kasutatavad õppetöös - nii muusika-, liikumise-, kunsti-, kui üldõpetuse tundides.

Muusika mõistmiseks ei ole vaja sõnu. Pane silmad kinni, tee kõrvad lahti ja lendadki just Sulle meeldivasse fantaasiamaailma. Näiteks Klaveriloomademaale, kus elab kõrvuti lugematul hulgal klaveriloomi - kassid, hiired, kirbud, rebased, krabid, põdrad ja kaelkirjakud, igalühel oma nägu, iseloom ja toimetused.

Mõnusat kuulamist soovivad:
Katri Rebane (klaver), Klaveriloomade muusika autor
Peeter Rebane (kitarr ja teised pillid), Klaveriloomade muusika arranžeerija
Kerstin Hallik (kunstnik), Klaveriloomade illustraator ja kujundaja

"Klaveriloomad. Lumised lood"

Väikeste ja suurte klaverimängijate rõõmuks leiab kogumikust “Klaveriloomad. Lumised lood” klaveriloomade jõuluhitid - nii uues kuues vanad, kui päris ahjusoojad talve- ja jõululaulud, mida saab mängida nii kahel, neljal, kui lausa kuuel käel.

Aeg on istuda klaveri taha ja võtta sõprade või perega ette üks mõnus ühine musitseerimine! Kes mängida ei mõista, saab julgelt kaasa laulda noodis olevate sõnadega.

Lisaks klaveripaladele ja lauludele leiad noodist idee ja julgustuse, kuidas luua ainulaadne ja südameid sulatav muusikaline kingitus!

Muusika kirjutas või arranžeeris Katri Rebane
Noodi kaunistas ja kujundas Kerstin Hallik

40 lk, spiraalköide
Väljaandja Lumus Artis OÜ

"Klaveriloomad. Klaverilood 2"+CD

Mängurõõmu ja kuulamislusti pakuvad need 10 uut lugu kõikidele klaverisõpradele, hoolimata sellest, kas oled alustanud klaverimänguga juba ammu või alles äsja. Väiksematele pakuvad seltsi Väikesed Hiired ja Kassipoeg Kusti, kibedamad käpad saavad maadelda Parmude Benno ja Beniita ning Kärbes Katmanduga. Lihtsalt mõnusaid seltsilisi on aga täis terve noodiraamat ja plaat.

Iga klaverilooma-loo juurest leiad väikese lühijutukese, et oleks lihtsam tabada, mis muusikas juhtub – ikka seesama, mis jutuski. Kui sa juhtumisi eesti keelt ei mõista, pole hullu, sest kogu kupatus on ka inglise keeles kirjas. Lisaks jutule seisab iga loo kõrval suure värvilise joonistusena loo peategelane isiklikult, et oleks seltsis segasem noote õppida või lihtsalt plaati kuulata.

CD-lt saad kuulata kõiki noodis olevaid palu. Osades mängib kaasa ka Klaveriloomademaa rock-bänd. Plaadi lõpus on needsamad bändipartiid ka ilma klaverita, nii, et kui oled loo ära õppinud, saad ansamblimängu lihvida ja end solisti särava eluga harjutama hakata!

Mõnusat musitseerimist!

Muusika ja tekstid kirjutas ning klaverit mängis Katri Rebane
Pildid joonistas ja kujundas Kerstin Hallik
Inglise keelde tõlkis Matthew Kuhrt
Arranzeeris, kõiki teisi pille mängis, salvestas, miksis ja masterdas Peeter Rebane

Väljaandja Lumus Artis OÜ

Siit saad kuulata kõiki noodis olevaid palu:

 1. Iiri Hiirte rõõmutants
 2. Väikeste Hiirte rõõmutants
 3. Märg Kassipoeg Kusti
 4. Krabi Kalmer - kõiges kahevahel
 5. Madu Fatima
 6. Liblikas Lilli
 7. Põdrapull Priidiku ringmäng
 8. Parmud Benno ja Beniita ning nende unustatud parmupill
 9. Ooperimaja Täitädi
 10. Kärbes Katmandu avastus

"Hea tuju klaverilood" +CD

Usinad klaveriharjutajad saavad noodist “Hea tuju klaverilood” selgeks õppida klaveriloomade klaverilood. Need sobivad mängimiseks nii suurtele kui väikestele, sest lood on erineva raskusega ja midagi jõukohast leiab endale igaüks. Kui aga noodipilt silme eest kirjuks võtab, on abiks noodiga kaasasolev CD, millelt kuulates on kõik kohe lihtsam ja loogilisem.

Plaadile on mängitud kõik kümme noodis leiduvat pala. Viiele loole mängib kaasa ka klaveriloomade rock-bänd. Plaadil on lugudest ka karaokevariant, kus bändi solistiks saad olla sina ise! Õpi vaid lood selgeks ja küta mõnuga!

Et asi selgem oleks, saad siit kuulata kolme varianti Kirp Kunnari loost:

 1. Siin mängib klaver koos bändiga
 2. Et klaveripartiid täpsemalt jälgida, saad kuulata lugu vaid klaveri esituses
 3. Kui lugu selgeks harjutatud, võid mängima panna vaid bändi ja olla ise solistiks

Siit saad kuulata kõiki noodis olevaid palu:

 1. Lugu Leemuritüdrut Kattast, kes päikesekuumas kõrbes igatseb koduste vihmametsade järele
 2. Vana Rokirebase muhe pärastlõuna
 3. Lugu Mutionu Juliusest ja Mutitädi Juulast, kes imetlevad augustiöist tähesadu
 4. Lugu Kirp Kunnarist, kes sugulase pulmas ennast oimetuks tantsis
 5. Lugu püüdlikust Põrsapiigast, kes balletitunnis oma graatsiat lihvib
 6. Lugu Kaelkirjakuemandast, kes osturetkel pea kaotab
 7. Lugu Konna-Mannust, kes leotab kevadises kraavivees varbaid ja unistusi
 8. Lugu kunstnikuhingega Kureonust, kellel pole ei kella ega kiiret
 9. Lugu romantilisest Rott Robist, kes loometuhinas sahtlisse luuletab
 10. Head und, mu sõbrad

Kui sa aga veel nooti ei tunne või lihtsalt noodirägastikust ei huvitu, võiksid plaadilt muusikat kuulates siiski noodiraamatut lehtiseda ning sealt värvilisi klaveriloomade pilte imetleda!

Lood kirjutas ja plaadil mängis klaverit Katri Rebane
Ansamblilood arranžeeris ja neis mängis pille Peeter Rebane
Noodi illustreeris Kerstin Hallik
Noodi kujundas Piret Hallik-Sass

Väljaandja Helpir OÜ